Jak podrywać mężczyznę?

0
809
fot. pixabay

Przyjęło się, że to facet podrywa pierwszy kobietę. Jednak to nie takie oczywiste. Płeć żeńska również może przejąć inicjatywę. Sama zacząć flirt z mężczyzną, który jej się podoba. Jak to zrobić?

Jakie kobiety lubią faceci?

Kobiety radosne i uśmiechnięte działają na mężczyzn jako magnes. Jeszcze jak jest ona na tyle odważna, aby patrzeć mu prosto w oczy. Nic tak nie działa na faceta, jak przenikliwe spojrzenie. To go pobudza! Zadbane kobiety są także bardzo pociągające w oczach mężczyzn. Jeszcze jak jest dobrze ubrana. Mężczyźni lubią, gdy też Panie odsłaniają trochę ciała. Lekki dekolt nie zaszkodzi!

Porady na temat uwodzenia mężczyzn

fot. pixabay

Chcesz uwieść mężczyznę? Być naturalna! Wykaż się spontanicznością. Zaintryguj faceta swoją osobą. Bądź też czasem trochę tajemnicza. To jeszcze bardziej go zaciekawi. Będzie chciał dowiedzieć się więcej na Twój temat. Pamiętaj jednak, aby nie być nachalna. Nie narzucaj się zbytnio facetowi. Oni tego nie lubią. Być delikatna, subtelna i kobieca. To na pewno zadziała na niego.

Komplementy. Oh, tak! Faceci je kochają

Jeśli kobieta prawi komplementy facetowi, to na pewno on będzie na niej przychylniej patrzeć. Jeśli mu się podobasz, to na pewno skłoni go to działania. Mężczyźni bardzo wierzą w komplementy, które prawią im kobiety. Po prostu to kochają! Dobry komplement może duża zdziałać.

Bądź pewna siebie

fot. pixabay

Musisz być pewna siebie. To bardzo podnieca mężczyzn. Kobiety, które są pewne siebie wiedzą czego chcą od życia. Faceci łatwiej im ufają. Dobrze się też wśród takich Pań przebywa. Nic tak nie pociąga mężczyzna jak świadoma siebie kobieta.

Bądź dumna z siebie

Czuj, że jesteś piękna, doceniaj się, być dobra dla siebie. Facet na pewno również zauważy w Tobie to piękno.

Dotyk i czułość

Być dla niego czuła. Nie musisz od razu rzucić się mu na szyję. Możesz delikatnie niby przypadkiem go dotknąć. Mężczyźni lubią, doceniają kontakt fizyczny. Dlatego też, jeśli on pozwoli Ci się do siebie zbliżyć, to już duży krok na przód.

Jeśli nadmiernie będziesz snuła plany o waszej przyszłości, może go to odstraszyć

Nie rozpoczynaj uwodzenia mężczyzny od snucia planów z nim. Nie od razu musisz za niego wyjść za mąż, mieć dzieci. Najpierw warto się z nim dobrze poznać, zbliżyć do niego. Czas pokaże, jak się losy potoczą. Bądź cierpliwa.

Nie przytakuj mu na wszystko

Mężczyźni lubią, gdy kobieta ma swoje zdanie. Nie lubią, gdy na wszystko mu przytakuje. Bądź z nim zawsze szczera.

Miej dobrą samoocenę

Nie być szarą myszką. Musisz mieć dobrą samoocenę i mniemanie o sobie. To wymaga dużej pracy nad sobą, ale naprawdę warto!

Co faceci cenią w kobietach?

Faceci cenią w kobietach ciekawą osobowość, poczucie humoru, dystans do siebie.

Bądź tajemnicza, ale nie bądź cicha

Mężczyźni lubią tajemnicze kobiety. Jednak, gdy on sam ciągle musi do Ciebie mówić, to na dłuższą metę może być dla niego męczące. Dlatego też spróbuj być bardziej rozmowna.

Postaraj się mieć seksowny głos

Gdy mówisz do mężczyzny postaraj się mieć seksowny głos i lekką chrypę.

Mała sprzeczka

Czasami mała sprzeczka, wymiana zdań może naprawdę seksowna. Pamiętaj jednak żeby ta sprzeczka nie zamieniła się w kłótnie.

Słuchaj uważnie swojego wybranka serca. Tym okażesz mu zrozumienie i akceptację

Gdy uważnie słuchasz swojego partnera, on poczuje wtedy, że naprawdę jesteś nim szczerze zainteresowana. Być może darzysz go sympatią. Dzięki temu nawet facet poczuje się lepiej. Pozostawisz na nim naprawdę dobre wrażenie.

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here