Jak stworzyć romantyczny nastrój?

0
929
fot, pixabay

Nadszedł dzień walentynek. Niektórzy mają szalone pomysły na ich spędzenie. Drudzy natomiast wolą spędzić je w zaciszu swojego domu. Jednak tutaj jest potrzebny romantyczny nastrój. Dowiedz się, jak go stworzyć.

Kup dobre wino

Dobre wino to podstawa. Najlepiej, aby było ono czerwone.

Włącz nastrojową, romantyczną muzykę

Możesz zgrać kilka kawałków na płytę. Możesz też włączyć jakąś muzykę z internetu. Idealna wydaje się być tutaj Whitney Houston!

Pozapalaj świeczki

Świeczki na pewno zrobią romantyczny nastrój. Zapal ich dużą ilość. Możesz też dla większego efektu wyłączyć światło. Możesz też wykorzystać kadzidełka i świece zapachowe.

Udekoruj mieszkanie kwiatami

fot. pixabay

Dobrym pomysłem wydaje się być także udekorowanie mieszkania kwiatami. Możesz wstawić je do wazonu. Rozsyp płatki róż po pokoju!

Przygotuj posiłki

Na Walentynki ugotuj coś pysznego. Pomysłów jest naprawdę wiele. Może to być np. domowa pizza, lasagne, sapghetti.

Możesz urządzić piknik w swoim domu. Niekoniecznie przy stole

fot. pixabay

Romantyczne wydaje się być urządzenie pikniku w domu. Możesz rozłożyć na ziemi koce. Tam też podać jedzenie. Najlepszą opcją będą różne smakołyki. Mogą być to np. truskawki w czekoladzie, ciasteczka, babeczki. Poukładaj również na ziemi dużo poduszek.

Kolacja przy stole

Jeśli jednak zdecydujesz się na kolacje przy stole, ładnie go udekoruj. Postaw kwiaty w wazonie, świece, nałóż piękny obrus. Przydadzą się również serwetki! Możesz je włożyć do eleganckiego serwetnika.

Przekąski

Przygotuj także smaczne przekąski. Mogą być to np. babeczki w kształcie serca, ciasto w kształcie serca. Truskawki w czekoladzie są doskonały pomysłem! Tak samo muffinki również będą odpowiednie.

Romantyczna kąpiel ze świecami

Możesz także przygotować dla swojej ukochanej lub ukochanego romantyczną kąpiel ze świecami. Nalej gorące wody, wlej różne olejki, płyn do kąpieli.

Zadbaj o odpowiedzi ubiór

Musisz również ładnie się ubrać. Kobieta powinna założyć ładną sukienkę, umalować się oraz zrobić sobie fryzurę. Mężczyzna powinien na tą okazję ubrać koszulę.

Prezenty na walentynki

Spraw również swojej partnerce/partnerowi prezent na Walentynki. Pomysłów na prezent jest masa. Może być to biżuteria, kosmetyki, ubranie itp. Staraj się wpasować w gusta tej osoby.

Stwórz romantyczny nastrój również w sypialni

Musisz zadbać o romantyczny nastrój także w sypialni. Zmień pościel. Może być ona w serca. Najlepiej, aby była wykonana ona z atłasu, jedwabiu, bawełny. Włącz nastrojową muzykę. Zapal świeczki.

Romantyczna kolacja w Twoim ogrodzie

Idealną opcją wydaje się być także kolacja w ogrodzie. Potrzebny będzie stół, odpowiednio udekorowany. Dużo świec i także nastrojowa muzyka. Możecie także puszczać lampiony w kształcie serca, jeśli wieczór spędzacie na świeżym powietrzu.

Obejrzycie razem romantyczny film

Możecie także obejrzeć romantyczny film. To uprzyjemni Wasz wieczór.

Możesz też zamówić kelnerów do swojego domu

Jeśli nie masz czasu na przygotowanie posiłków, nie potrafisz gotować lub chcesz żeby potrawy były wyjątkowe, możesz zamówić jedzenie z restauracji. Niech w ten dzień do stołu podadzą Ci kelnerzy.

Balony w kształcie serca

Dobrym dodatkiem wydają się być balony w kształcie serc.

Możesz także stworzyć romantyczny nastrój na balkonie

Możesz także na Walentynki przystroić balkon. Dobre w tym przypadku będą kwiaty doniczkowe np. kwiaty storczykowe. Dobrze, aby na balkonie były meble ogrodowe. Tam też poukładać poduszki w kształcie serc. Idealne będą też narzuty w pastelowych kolorach. Możesz też przynieść radio na balkon i włączyć nastrojową muzykę. Na zewnątrz możecie napić się lampkę szampana lub kieliszek dobrego wina. Jeśli macie na balkonie dużo miejsca, może tam odbyć romantyczny taniec.

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here