Zakochany chłopak. Jak się dowiedzieć, że jest zakochany?

0
2527
fot. pixabay

Każdy choć raz w życiu doświadcza zakochania. Czasem jednak nie jesteś pewni czyjś uczuć. Jak więc rozpoznać, że On jest w Tobie zakochany?

Czy od razu można rozpoznać, że chłopak jest w Tobie zakochany?

Relacje damsko-męskie nie są zawsze takie jednoznaczne. Poza tym nie każdy, gdy się zakocha od razu wyznaje swoje uczucia. Jednak czasem w drobnych gestach, mowie niewerbalnej to zakochanie może się ujawniać. Nie od razu przecież facet się pocałuje, prawda?

Musisz być uważna

Musisz być bardzo uważna. Jeśli podoba Ci się dany chłopak, może jemu Ty też. Nie przegap żadnego sygnału z jego strony. Może się odkochać, jak zlekceważysz jego uczucia.

Jak zachowuje się chłopak, który się w Tobie zakochał? Mowa niewerbalna

Uśmiecha się do Ciebie. Widać, że robi to szczerze. Tym okazuje, że Cię lubi lub jest Tobą zaintrygowany, zainteresowany. Czasem może też dłużej wpatrywać się w Ciebie. Może też obserwować Cię z dużą uwagą i zainteresowanie, gdy Ty jesteś w pobliżu. Nie każdy mężczyzna, który żywi do Ciebie sympatię podejdzie do Ciebie. Bywają i Ci nieśmiali! Dlatego on pociesza się obserwowaniem Ciebie. To, że może po prostu sobie na Ciebie popatrzeć.

Kontakt wzrokowy

fot. pixabay

Chłopak, który jest w Tobie zakochany żywi do Ciebie szczere uczucia. Nie ma nic do ukrycia. Utrzymuje więc z Tobą kontakt wzrokowy. Jeśli ten wzrok jest utrzymany dłużej, to oznacza, że naprawdę mu się podobasz. Nie ignoruj tego, jeśli Ty także żywisz uczucia do tej osoby.

Chcę Ci zawsze pomóc

Chłopak, któremu się podobasz, zawsze chce Ci jakoś pomóc. Może być to drobna pomoc. Jednak jest dla Ciebie dostępny czasowo.

Czasami zakochany chłopak chce wzbudzić zazdrość u osoby, która mu się podoba

Może np. zacząć flirtować z inną dziewczyną. Chce sprawdzić, jaka będzie Twoja reakcja. Może rozpozna, że jesteś trochę o niego zazdrosna. Pewniej mu wtedy będzie, żeby wyrazić do Ciebie uczucia lub do Ciebie zagadać.

Nie lubi tego, gdy rozmawiasz z innymi mężczyznami

fot. pixabay

Facet zakochany bywa czasami naprawdę zazdrosny! Dlatego też nie lubi za bardzo tego, gdy konwersujesz z innymi mężczyznami. Może nawet zacząć być lekko poirytowany, gdy Ty śmiejesz się do innego faceta.

Mężczyzna, który jest w Tobie zakochany będzie chciał pokazać Ci się z jak najlepszej strony. Dlatego też może nawet zacząć się popisywać przed Tobą

Być może będzie chciał Ci zaimponować. Będzie chciał pokazać swoje zalety.

Nieśmiały mężczyzna, który się zakocha. Jak się zakochuje?

Na pewno może być trochę nerwowy. Świadczyć to może o jego braku pewności siebie.

Jesteś dla niego zabawna

Zakochany facet śmieje się z Twoich żartów. Po prostu wprowadzasz go w bardzo pozytywny nastrój.

Zakochany mężczyzna stara się Ciebie dotykać

Zakochany mężczyzna może np. starać się Ciebie dotykać. Tak np. niechcący, delikatnie. Może nawet robić to w miejscach publicznych. Po prostu bardzo Cię lubi, jest z Ciebie dumny, chce Cię otoczyć troską.

Chce, abyś była szczęśliwa

Chłopak, który jest zakochany będzie chciał zrobić wszystko, abyś była szczęśliwa. Stara się też być za Ciebie odpowiedzialny. Jest niezwykle opiekuńczy. Dla niego bardzo ważne są Twoje potrzeby, Twoje zdanie na temat czegoś.

Komplementuje Cię

Chłopak, który jest w Tobie zakochany komplementuje Cię. Robi to bardzo często. To oznaka, że naprawdę lubi, żywi do Ciebie pozytywne uczucia, podobasz się mu lub jest w Tobie zakochany.

Nie jest na Ciebie długo zły. Gdy się obraża to na krótko

Chłopak, który jest w Tobie zakochany, nie obraża się na długi okres czasu. Po prostu nie potrafi.

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here