Czy to Ten jedyny? Jak się o tym dowiedzieć?

0
771
fot. pixabay

Związki miłosne są bardzo ważne w życiu człowieka. Dzięki nim ludzie są szczęśliwi, spełnieni. Jednak nie zawsze jest ta pewność, że to ten jedyny. Na początku oczywiście jest ogromna fascynacja. Wszystko jest bardzo intensywne. Po jakimś czasie u kobiet pojawiają się często wątpliwości. Czy to partner na całe życie? Jak się o tym dowiedzieć? Czytaj dalej, jeśli jesteś zainteresowana.

Każda relacja damsko-męska rozpoczyna się bardzo intensywnie

Każda relacja damsko-męska, jeśli partnerzy są w sobie zakochani to motylki w brzuchu, zafascynowanie sobą. Dwie połówki interesują się sobą. Dużo przytulają, całują, uprawiają seks. Rozmawiają też ze sobą. Spędzają wspólnie każdą wolną chwilę. Jednak czasem w związku może pojawić się rutyna. Coś może stać się codziennością. Czy to oznacza, że związek się wypalił? Czy to świadczy o tym, że partnerzy nie pasują do siebie? Nie musi tak właśnie być. Okres zakochania jest bardzo intensywny. Często na świat patrzy się przez różowe okulary. Jednak później, gdy zakochanie mija, może się pojawić miłość, a nie musi. Co stanowi o tym, że partnerzy się kochają? Przede wszystkim szanują siebie, akceptują siebie w pełni, dobro drugiej osoby jest dla nich ważniejsze.

Razem ze swoim ukochanym planujecie wspólną przyszłość

Partnerzy, którzy się kochają chcą razem planować wspólną przyszłość. Może być to mieszkanie, dom, dzieci, zwierzęta, wspólne wakacje. To świadczy o tym, że poważnie się traktujecie. Chcecie być razem.

Macie podobne plany na przyszłość

Wasze plany i cele są bardzo zbliżone. Macie również podobne poglądy na życie. Czasem po prostu partnerzy się nie dogadują. Mają inne zdanie na prawie każdy temat. Jeśli tak jest, oznacza to, że nie pasujecie do siebie.

Macie ze sobą dobry seks

fot. pixabay

Dobry seks to podstawa każdego związku. To, że jesteście dopasowani seksualnie to bardzo dobrze świadczy. Nikt nie lubi nudy, rutyny w łóżku. Dlatego też para musi się nawzajem pociągać.

Twój partner to też Twój przyjaciel

Jeśli tak jest, to naprawdę bardzo dobrze to wróży. Wasza relacja może przetrwać bardzo długo. Nawet może przetrwać te najgorsze momenty. Ważne jest mieć wsparcie u swojego ukochanego. Relacja miłosna oparta na przyjaźni może być naprawdę bardzo trwała i stabilna.

Kiedy małżeństwo to nie jest dobry pomysł?

Błędem jest myśleć, że Twój partner zmieni się po ślubie. Nie pasuje Ci teraz jego charakter, osobowość? To tylko świadczy o tym, że po prostu nie pasujesz do niego. Nie chcesz z nim spędzić reszty życia.

Spędzając z nim czas czujesz się wyjątkowa

Lubisz spędzać z nim czas. Twój parter może być naprawdę stabilny emocjonalnie, odpowiedzialny, rozsądny. Jednak też jeśli potrafisz się z nim dobrze bawić, to dobrze wróży!

Przy tym mężczyźnie czujesz się bezpieczna

Przy tym mężczyźnie czujesz się bezpieczna. Wiesz, że on może Ci je zapewnić. Nie możesz lekceważyć tego, jeśli czujesz, że nie może Ci on zapewnić tego poczucia bezpieczeństwo. Jakiś powód musi być. Czy chcesz być z taką osobą do końca swojego życia?

Kochasz, gdy Cię dotyka

fot. pixabay

Kochasz, gdy Twój partner Cię dotyka. Chcesz więcej jego pieszczot, pocałunków. Kochasz z nim się obejmować, trzymać za rękę. Tak samo również bardzo dobrze przy nim się czujesz. Możesz być sobą. To może świadczyć, że to jest właśnie Ten jedyny.

Gdy jesteś wśród innych ludzi wraz ze swoim mężczyzną, nie jesteś zainteresowana innymi facetami

To świadczy o tym, że musisz naprawdę go kochać. Jest dla Ciebie ważny. Przy nim czujesz się dobrze.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here