Zachowanie zakochanej kobiety

0
1203
fot. pixabay

Kobiety, gdy są zakochane mają trochę inne zachowanie niż zazwyczaj. Jak rozpoznać, że kobieta jest zakochana?

Sygnał, że kobieta jest zakochana

Przede wszystkim jest bardzo optymistyczna. Pozytywnie nastawiona do świata i ludzi. Jest bardzo też energiczna, pełna energii, gotowa do działania! Chodzi cały czas uśmiechnięta i się śmieje.

Co świadczy, że kobieta właśnie w Tobie jest zakochana?

fot. pixabay

Na pewno kobieta zakochana troszczy się o Ciebie, dba o Ciebie. Interesuje się jak Ci minął dzień, co robisz. Jest szczerze zainteresowania Twoim hobby, pasją. Na pewno również sprawia jej ogromną przyjemność, gdy może Cię uszczęśliwić. Dlatego też doceń ją wtedy. Ona będzie jeszcze bardziej gotowa do działania, optymistyczna.

Cały czas chodzisz jej po głowie. Oznaka, że kobieta jest w Tobie mocno zakochana

Kobieta, która Cię kocha cały czas myśli o Tobie, bezustannie. Cokolwiek robi, to Ty ciągle siedzisz w jej głowie. Nie ważne, czy jesteście pokłóceni, czy do niej się nie odzywasz, czy jesteś na nią obrażony, ona i tak tylko Ciebie ma na myśli.

Kocha z Tobą rozmowy. Sprawiają jej wielką przyjemność

Kobieta, która jest w Tobie zakochana lub dopiero co się w Tobie zakochuje, uwielbia z Tobą rozmawiać. Sprawia jej to radość, przyjemność. Chce poznawać Cię coraz lepiej, dowiadywać się o Tobie coraz więcej rzeczy. Lubi także opowiadać o samej sobie. Dzieli się z Tobą także swoimi uczuciami, przeżyciami, emocjami. To budzi wiele pozytywnych emocji u niej.

Ciekawi ją Twoje zdanie

Kobieta, która Cię lubi, będzie chciała dowiedzieć się, jakie jest Twoje zdanie na dany temat. Interesują ją to, co Ty masz od powiedzenia. Jakie są Twoje uczucia, poglądy. Jest także zaintrygowana tym, co mówisz.

Kobieta, gdy Cię widzi uśmiecha się

Kobieta, które jest w Tobie zakochana na pewno uśmiechnie się na Twój widok. Wywołujesz w niej po prostu bardzo pozytywne emocje! Czasami na początku może być nieśmiała i ukrywać uczucia. Jednak jak wszystko dobrze idzie, to będzie potrafiła wyrazić gestami to, co do Ciebie czuje.

Ciągle chce się z Tobą spotykać i Cię widzieć

Na pewno też będzie chciała widywać Cię jak najczęściej. Gdy się nie widzicie, tęskni za Tobą, myśli o Tobie. Nigdy nie jest jej Ciebie dość. Zawsze chce być koło Ciebie blisko.

Zaczyna planować z Tobą przyszłość

Zakochana kobieta uwzględnia Ciebie w swoich planach na przyszłość. Robi to już podświadomie. To oznacza tylko, że jesteś dla niej ważny, liczy się z Tobą, szanuje Cię.

Zakochana kobieta bardziej zaczyna dbać o siebie

Kobieta, gdy ma na oku jakiegoś mężczyznę, zaczyna dbać o siebie jeszcze więcej. Chce wyglądać jak najlepiej, gdy Cię spotka.

Mowa niewerbalna

Jeśli podobasz się kobiecie będzie chciała zmniejszyć między Wami dystans. Będzie również wpatrywała się w Ciebie. Może również bawić się włosami.

Widać w jej oczach radość

Na Twój widok kobieta zaczyna być bardzo radosna, aż promienieje. Jej oczy zaczynają lśnić.

Zakochana kobieta jest cały czas bardzo roztargniona

fot. pixabay

Może się to objawić tym, że np. zapomni kupić chleb, zapomni czegoś z domu. Ona po prostu myśli tylko o Tobie. Nie może się na niczym skupić.

Gdy podobasz się kobiecie zaczyna ona interesować się podobnymi rzeczami, co Ty

Jeśli np. interesujesz się sztuką, ona może po prostu również być bardziej nią zaintrygowana. Chce po prostu mieć więcej tematów do rozmów z Tobą. Może też np. zacząć słuchać podobnego gatunku muzycznego, co Ty.

 

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here