Jak zdobyć faceta?

0
830
fot. pixabay

Każda kobieta chociaż raz w życiu się zakochuje. Pragnie zdobyć serce swojego wybranka. Czytaj dalej, jeśli jesteś zainteresowana jak tego dokonać.

Komplementuj swoje wybranka serca

Komplementy działają na faceta bardzo pozytywnie. Mężczyźni w nie wierzą, jeśli ten komplement wychodzi ze strony kobiety. Lubią, gdy kobieta również interesuje się ich hobby, tym czym się zajmują. Cieszy się, gdy kobieta go podziwia. Czuje wtedy, że może o Ciebie się starać, że ma u Ciebie szansę. Poza tym każdy facet lubi, gdy podoba się kobiecie. Sprawia mu to ogromną przyjemność. Sami również zaczynają przedstawiać się z jak najlepszej strony, gdy w danej osobie zaczynaj się zakochiwać.

Atrakcyjna kobieta, czyli jaka?

fot. pixabay

Mężczyźni lubią, gdy kobieta ma wysoką samoocenę. Taka Pani jest przekonana o swojej wyjątkowości. Zna swoje wady i zalety. Potrafi pokazać się z jak najlepszej strony. Wie o tym również, jest godna uwagi i warta zainteresowania mężczyzn. Oprócz tego również szanuje siebie. Kobiety z wysokim poczuciem własnej wartości są pewne siebie, przebojowe, energiczne, uśmiechnięte. Kochają siebie. Mężczyźni, ale też inne osoby lubią przebywać z nimi blisko. Akceptują siebie w pełni, swój wygląd również. Wiedzą i mają świadomość, że nie tylko on się liczy. Jednak bardzo dbają o siebie.

Facet lubi, gdy kobieta sama inicjuje rozmowę. Jest pewna siebie i przy tym odważna

Kobieta, która zaczyna sama flirtować z mężczyzną, jest uważana za odważną. Nie snuje czarnych myśli, że nie ma u danego faceta szans. Sama rozpoczyna z nim rozmowę. Próbuje i to się liczy. Przecież może się okazać, że ten Pan również jest Tobą zainteresowany.

Pozwól pomóc sobie mężczyźnie

Mogą być to drobne rzeczy takie jak np. otwarcie wina. Faceci lubią pomagać kobietą, czują się wtedy bardzo męscy. Nie odbierają tego źle, gdy z czymś sobie nie radzisz. Raczej, jeśli mężczyzna jest Tobą zainteresowany, otoczy Cię troską.

Faceci kochają kobiety, które są uśmiechnięte

Mężczyźni lubią przebywać w towarzystwie kobiet uśmiechniętych, radosnych, wesołych i tryskających optymizmem.

Mężczyźni kochają, gdy kobieta ma swoje pasje, zainteresowania

fot. pixabay

Faceci bardzo kochają takie kobiety. Wiedzą, że nie musi ona cały czas przebywać z nim, a poświęca się też innym rzeczom. To czynią ją jeszcze bardzo atrakcyjną.

Facet rozkocha się w kobiecie, która go potrzebuje

Mężczyźni lubią otaczać kobietę troską. Mogą być naprawdę bardzo opiekuńczy. Dlatego też, jeśli widzą na horyzoncie taką bezbronną niewiastą, chcą się nią zaopiekować. Faceci kochają kobiety wrażliwe i bardzo kruche. Przede wszystkim również takie, które nie stawiają mu ograniczeń. Pozwalają mu na to, aby mógł zachowywać się tak jak on, a nie jak ktoś inny.

Doceniaj go, jeśli zaczyna się starać

Jeśli już mężczyzna, który Ci się podoba, zaczyna się o Ciebie starać nie odrzucaj go. Nie baw się z nim w kotka i myszkę. Bądź szczera z nim.

Mężczyźni kochają zadbane kobiety

To bardzo dobrze, jeśli chodzisz do kosmetyczki, fryzjera. Jeśli lubisz się pomalować, ładnie ubrać. Faceci bardzo lubią, gdy kobieta dba o siebie.

Facetów pociągają kobiety, który potrafią żyć same ze sobą

Jeśli czujesz się dobrze sama ze sobą i lubisz ze sobą spędzać czas, to również będziesz mogła dać, co najlepsze mężczyźnie. Najważniejsze jest to, żebyś najpierw pokochała samą siebie i zaakceptowała w pełni. Na pewno wtedy mężczyzna zwróci na Ciebie uwagę!

Jak zdobyć faceta? Bądź z nim szczera

Jeśli chcesz zdobyć faceta, musisz być z nim szczera. Staraj się go poznać, a nie snuć na jego temat same wyobrażenia i tworzyć jego idealny obraz w głowie.

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here