Jak być lepszą żoną?

0
778
fot. pixabay

Każda z kobiet chce być lepszą żoną. Pragnie tego, aby mąż ją zawsze kochał i żeby zawsze była dla niego pociągająca. Co robić więc, aby być lepszą żoną?

Nie marudź tyle! Nie narzekaj

Nie bądź zrzędliwą kobietą. Żaden mężczyzna nie lubi kobiet, które ciągle narzekają i narzekają. Wolą takie, które są zawsze radosne, uśmiechnięte. Nie możesz też tyle się wściekać. Jak to się mówi, złość piękności szkodzi. Mężczyźni wolą te łagodne Panie. Przestań też się tyle irytować.

Bądź miłą kobietą

fot. pixabay

Bądź miła, uprzejma, wyrozumiała oraz przyjazna. Nie psuj innym humoru, tylko dlatego, że Ty miałaś gorszy dzień. Gdy mąż przychodzi do domu zawsze witaj go serdecznym uśmiechem.

Szanuj swojego wybranka serca

Jeśli Ty nie szanujesz swojego męża, to wtedy on również nie będzie miał do Ciebie szacunku. Dlatego uważaj na to, co mówisz i jak się zachowujesz. Szacunek właśnie w tych rzeczach odzwierciedla się. Nie krzycz na męża. Nie wszczynaj kłótni. Nie podnoś głosu. Nie bądź złośliwa. Mów zawsze do męża w sposób czuły. Nie tylko przy innych powinnaś szanować swojego wybranka serca, ale też w domu.

Co jest jedną z ważniejszych rzeczy w małżeństwie?

fot. pixabay

Jedną z ważniejszych rzeczy w małżeństwie jest poprawna komunikacja. Jeśli komunikacja jest poprawna, związek może być trwały i stabilny.

Najważniejsza jest rozmowa

Rozmowa jest najważniejsza. Staraj się jak najczęściej rozmawiać ze swoim ukochanym. Rozmowa oczywiście musi być szczera. Jeśli zauważysz, że masz problem z powiedzeniem czegoś mężowi, to należy zastanowić się nad tym związkiem.

Dopuść męża do słowa. Niech mówi pierwszy

Daj swojemu mężowi się wypowiedzieć. Z reguły kobiety są gadatliwe. Pozwól jednak tym razem mężowi się wypowiedzieć. Nie narzekaj, nie mów o swoich problemach. Wysłuchaj swojego ukochanego. Męski punkt widzenia jest ważny!

Rozmawiaj z mężem o seksie i swoich potrzebach

Eksperymentuj również w łóżku ze swoim mężem. Pamiętaj, że bez pożądania, fascynacji i intymności związek jest po prostu nieudany. Dlatego też dużo rozmawiajcie ze swoim ukochanym o seksie, o tym, co lubicie, a czego nie. Poza tym mężczyźni kochają kobiety śmiałe.

Dbaj o siebie

Mężczyźni kochają zadbane kobiety. Dlatego też dbaj o siebie. Miej czas na odpoczynek, relaks itd. Udaj się do kosmetyczki. Zrób sobie jakiś zabieg. Może nowa fryzura? Staraj się dla niego być jak najbardziej atrakcyjna.

Pielęgnuj swoje małżeństwo

Pielęgnowanie małżeństwa jest bardzo fascynujące. Czasami jednak bywa bardzo trudne. Jednak dzięki temu Twój związek nie jest nudny. Wystarczy, że kochankowie interesują się sobą, dbają o siebie. Wzajemne porozumienie jest najważniejsze. Możecie nawet dobrze się bawić ze sobą. Pomimo np. że związek trwa już kilka lat.

Pewność siebie jest u kobiet bardzo pociągająca

Mężczyźni lubią kobiety pewne siebie. Nic tak nie pociąga ich jak pewność siebie u Pań. Faceci lubią, gdy kobiety są świadome siebie, spontaniczne. Kobieta odważna zawsze będzie się podobała mężczyźnie. Nie możesz zatracić swoich wartości nigdy. Nawet, jeśli już zawarłaś związek małżeński.

Kobiecość

Bądź kobieca! Nie możesz np. jeść byle co. Tylko dlatego, że się już ożeniłaś. Musisz zawsze dbać o siebie. Zdrowo się odżywiać, uprawiać jakiś sport. Pielęgnować swoją cerę, ciało. Udać się do kosmetyczki, fryzjera. Bierz często gorące kąpiele, nabalsamuj się. Użyj swoich ulubionych perfum. Załóż jakiś ładny, kobiecy ciuszek. Zadbaj o to, abyś w garderobie miała jakieś ładne sukienki. To na pewno mężowi się spodoba. Mężczyźni lubią, gdy kobieta właśnie są kobiece, delikatne, zadbane. Dlatego też nigdy nie zapomnij o sobie i swoich potrzebach.

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here